Kdo je to?
Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniela Drtinová?

Kdo je to Daniela Drtinová? Stručný životopis

Daniela Drtinová je žurnalistka, moderátorka a právnička. Je absolventkou Právnické fakulty UK a úspěšně ukončila také postgraduální studium právních věd. Byla moderátorkou s spolutvůrkyní několika pořadů České televize a působila také jako parlamentní zpravodajka. Uváděla také Události, komentáře a vlastní pořad Interview Daniely Drtinové.
Po odchodu z České televize se stala spoluzakladatelkou DVTV, která je dodavatelem videoobsahu pro Aktuálně.cz. Její práce byla oceněna Cenou Karla Havlíčka Borovského.Kdo je to Daniela Drtinová? Životopis Daniela Drtinová, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniela Drtinová s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Daniela Drtinová

Národnost: česká
Datum narození: 1. července 1970
Místo narození: Olomouc

Znáte pojem Koudel? Znáte pojem Itinerář? Víte, co je to Hardware? Víte, co je to Světlo?

Klíčová slova: slovo, novináři, význam pojmu, přesný význam, informace, popis, kdo to je, kdo je Daniela Drtinová?, formulace, Daniela Drtinová, význam, termín, definice, etymologie, wiki

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Drtinová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniela Drtinová? Kdo to byl Daniela Drtinová? Kdy se narodil Daniela Drtinová? Kde se narodil Daniela Drtinová? Daniela Drtinová se nachází v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniela Drtinová řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Drtinová i v jiné kategorii než je novináři.