Kdo je to?
Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Čulík?

Kdo je to Jan Čulík? Stručný životopis

Jan Čulík je novinář a bohemista, který dlouhodobě pracuje v Anglii. Je také šéfredaktorem Britských listů. Je absolventem Filozofické fakulty univerzity Karlovy a pracuje také na univerzitě ve skotském Glasgow.
Jan Čulík napsal i několik odborných knih s tématikou filmové tvorby nebo vývoje české literatury. Je spoluautorem odborných studií o filmu doby minulé a mnoha novinových článků nejrůznějšího zaměření.Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Čulík? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jan Čulík

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Znáte pojem Sladěnka? Víte, co je to Pomluva? Víte, co je to Darjeeling? Pamatujete si definici pojmu Červená čočka?

Klíčová slova: popis, novináři, popis, Jan Čulík, vysvětlení, význam, heslo, definice, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, význam slova, co znamená, etymologie, co je to Jan Čulík?

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Čulík

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Čulík? Kdo to byl Jan Čulík? Kdy se narodil Jan Čulík? Kde se narodil Jan Čulík? Jan Čulík je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jan Čulík řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Čulík i v jiné kategorii než je novináři.