Kdo je to?
Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jan Čulík?

Kdo je to Jan Čulík? Stručný životopis

Jan Čulík je novinář a bohemista, který dlouhodobě pracuje v Anglii. Je také šéfredaktorem Britských listů. Je absolventem Filozofické fakulty univerzity Karlovy a pracuje také na univerzitě ve skotském Glasgow.
Jan Čulík napsal i několik odborných knih s tématikou filmové tvorby nebo vývoje české literatury. Je spoluautorem odborných studií o filmu doby minulé a mnoha novinových článků nejrůznějšího zaměření.Kdo je to Jan Čulík? Životopis Jan Čulík, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Jan Čulík) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Čulík

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1952
Místo narození: Praha

Víte, co je to Agorafobie? Znáte pojem Aorta? Vzpomněli byste si na význam slova Adenom? Pamatujete si definici pojmu Migréna?

Klíčová slova: co je to Jan Čulík?, heslo, význam pojmu, význam slova, wiki, přesný výraz, přesný význam, synonymum, formulace, význam, původ slova, informace, etymologie, popis, co znamená

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Čulík

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Čulík? Kdo to byl Jan Čulík? Kdy se narodil Jan Čulík? Kde se narodil Jan Čulík? Jan Čulík je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Čulík např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Čulík i v jiné kategorii než je novináři.