Kdo je to?
Kdo je to Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jiří X. Doležal?

Kdo je to Jiří X. Doležal? Stručný životopis

Jiří X. Doležal vystupující často pod zkratkou JXD je redaktor, publicista, fotograf a aktivista, který je znám jako zastánce legalizace užívání marihuany. Je absolventem oboru psychologie na FF UK. Jako redaktor pracoval například v Občanském deníku, týdeníku Fórum a v časopise Reflex. Zde patří k nepopulárnějším redaktorům.
Jiří X. Doležal se často vyjadřuje k problematice drog, extrémizmu, náboženských sekt, zákonům k omezení obchodu s ohroženými druhy zvířat, tzv. šmejdů a podobně. Je autorem většího počtu projektů, z nichž některé jsou považovány za kontroverzní.Kdo je to Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří X. Doležal? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jiří X. Doležal

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1965
Místo narození: Jindřichův Hradec

Víte, co je to Mikroekonomie? Víte, co je to Betlém? Pamatujete si definici pojmu Netbook? Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh?

Klíčová slova: heslo, kdo je Jiří X. Doležal?, význam pojmu, wiki, přesný význam, Jiří X. Doležal, kdo to je, synonymum, formulace, popis, informace, popis, slovo, původ slova, co znamená

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Jiří X. Doležal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří X. Doležal? Kdo to byl Jiří X. Doležal? Kdy se narodil Jiří X. Doležal? Kde se narodil Jiří X. Doležal? Jiří X. Doležal je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jiří X. Doležal řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří X. Doležal i v jiné kategorii než je novináři.