Kdo je to?
Kdo je to Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jiří X. Doležal?

Kdo je to Jiří X. Doležal? Stručný životopis

Jiří X. Doležal vystupující často pod zkratkou JXD je redaktor, publicista, fotograf a aktivista, který je znám jako zastánce legalizace užívání marihuany. Je absolventem oboru psychologie na FF UK. Jako redaktor pracoval například v Občanském deníku, týdeníku Fórum a v časopise Reflex. Zde patří k nepopulárnějším redaktorům.
Jiří X. Doležal se často vyjadřuje k problematice drog, extrémizmu, náboženských sekt, zákonům k omezení obchodu s ohroženými druhy zvířat, tzv. šmejdů a podobně. Je autorem většího počtu projektů, z nichž některé jsou považovány za kontroverzní.Kdo je to Jiří X. Doležal? Životopis Jiří X. Doležal, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří X. Doležal sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jiří X. Doležal

Národnost: česká
Datum narození: 28. února 1965
Místo narození: Jindřichův Hradec

Víte, co je to Mikroekonomie? Pamatujete si definici pojmu Ekosystém? Pamatujete si definici pojmu Netbook? Vzpomněli byste si na význam slova Kyška?

Klíčová slova: význam slova, termín, přesný výraz, co je to Jiří X. Doležal?, přesný význam, kdo je Jiří X. Doležal?, novináři, definice, pojem, kdo to je, formulace, etymologie, Jiří X. Doležal, synonymum, informace

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jiří X. Doležal? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jiří X. Doležal? Kdo to byl Jiří X. Doležal? Kdy se narodil Jiří X. Doležal? Kde se narodil Jiří X. Doležal? Jiří X. Doležal se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří X. Doležal třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří X. Doležal i v jiné kategorii než je novináři.