Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Definici slova Impotent můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Emo? Znáte pojem Ratan? Vzpomněli byste si na význam slova Hip hop? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus?

Klíčová slova: popis, heslo, slovo, informace, pojem, poruchy, význam pojmu, vysvětlení, wiki, synonymum, přesný výraz, co znamená, původ slova, popis, význam slova

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Impotent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, text, definici, např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.