Kdo je to?
Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Kdo je to Impotent?

Co znamená a jaký je význam slova Impotent?

Impotent je muž trpící erektilní disfunkcí, Ta znamená, že postižený jedinec nedokáže dosáhnout erekce a udržet ji v dostatečné síle a době, aby mohl uskutečnit pohlavní styk. Tento stav patří k nejčastějším sexuálním poruchám a trpí jím velká část mužů po čtyřiceti letech věku.
Jako impotent bývá označován ten, u koho se tyto obtíže pravidelně opakují. Impotent nedokáže dosáhnout erekce nebo ji udržet a nemá dostatečné ztopoření penisu. Pomoci může změna životosprávy nebo podpůrné léky.Kdo je to, byl Impotent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Impotent? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Impotent? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Emo? Znáte pojem Ratan? Vzpomněli byste si na význam slova Hip hop? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus?

Klíčová slova: termín, etymologie, popis, informace, vysvětlení, synonymum, definice, přesný význam, kdo to je, co je to Impotent?, pojem, poruchy, význam slova, kdo je Impotent?, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Impotent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Impotent? Kdo to byl Impotent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Impotent? Definice pojmu Impotent se nachází v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Impotent i jinde než v sekci než v poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.