Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marcela Augustová? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Víte, co je to Etologie? Víte, co je to Schizma? Pamatujete si definici pojmu Hrdost? Pamatujete si definici pojmu Statutární orgán?

Klíčová slova: etymologie, slovo, kdo to je, definice, informace, význam pojmu, vysvětlení, pojem, synonymum, původ slova, popis, heslo, kdo je Marcela Augustová?, popis, Marcela Augustová

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marcela Augustová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.