Kdo je to?
Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Marcela Augustová?

Kdo je to Marcela Augustová? Stručný životopis

Marcela Augustová je známá česká hlasatelka, moderátorka, učitelka a televizní žurnalistka. Svou kariéru začínala ještě v Československé televizi v pořadu Pionýrská vlaštovka, později například soutěž Hry bez hranic. V dalších letech se věnovala regionálnímu zpravodajství v České televizi. Tam se stala moderátorkou Událostí.
Je i oblíbenou moderátorkou volebních studií a věnuje se také moderování vysílání pro charitativní sbírku Pomozte dětem, kde spolupracuje s hercem T. Hanákem.Kdo je to Marcela Augustová? Životopis Marcela Augustová, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Marcela Augustová s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Marcela Augustová

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1965
Místo narození: Hořice

Víte, co je to Dělená strava? Znáte pojem Aleluja? Vzpomněli byste si na význam slova Veletucet? Pamatujete si definici pojmu Gastroenterologie?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, přesný význam, definice, kdo to je, co znamená, popis, pojem, význam pojmu, popis, slovo, termín, Marcela Augustová, kdo je Marcela Augustová?, etymologie

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marcela Augustová

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Marcela Augustová? Kdo to byl Marcela Augustová? Kdy se narodil Marcela Augustová? Kde se narodil Marcela Augustová? Marcela Augustová se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Marcela Augustová dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Augustová i v jiné kategorii než je novináři.