Kdo je to?
Kdo je to, byl Puťka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puťka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Puťka?

Co znamená a jaký je význam slova Puťka?

Puťka je označení pro ženu přehnaně domácky založenou, která se příliš neprojevuje, bývá tichá a bojácná, zdržuje se především ve své domácnosti a nerada ji opouští. Nemá v oblibě ani návštěvy, které narušují zavedený pořádek.
Puťka ráda vaří, uklízí, kromě domácnosti nemá skoro žádné vlastní zájmy. Jako nadávka může toto slovo pocházet z pojmenování puta – slepice, což je další z nadávek, která se pro puťku používá.Kdo je to, byl Puťka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puťka? Lidé, hanlivé

Tento text (Puťka) můžete sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Fax? Vzpomněli byste si na význam slova Ovulace? Znáte pojem Dceřiná společnost? Znáte pojem B2B?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, přesný význam, přesný výraz, termín, formulace, informace, význam slova, popis, wiki, kdo je Puťka?, etymologie, definice, vysvětlení, co znamená

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Puťka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Puťka? Kdo to byl Puťka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puťka? Definice pojmu Puťka je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Puťka i jinde než v sekci než v hanlivé.