Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martin Veselovský sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Znáte pojem Appeasement? Pamatujete si definici pojmu Fyziologický roztok? Víte, co je to Škrobová moučka? Vzpomněli byste si na význam slova EKG?

Klíčová slova: co je to Martin Veselovský?, novináři, význam, kdo je Martin Veselovský?, pojem, etymologie, co znamená, původ slova, význam pojmu, informace, vysvětlení, přesný výraz, kdo to je, wiki, termín

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Martin Veselovský?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.