Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Veselovský s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Znáte pojem Appeasement? Vzpomněli byste si na význam slova Hanopis? Víte, co je to Škrobová moučka? Znáte pojem Hypotéka?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, Martin Veselovský, formulace, popis, kdo to je, původ slova, pojem, význam, kdo je Martin Veselovský?, definice, termín, co znamená, co je to Martin Veselovský?, wiki

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Martin Veselovský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.