Kdo je to?
Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Veselovský?

Kdo je to Martin Veselovský? Stručný životopis

Martin Veselovský je redaktor a moderátor, působící v televizi, rozhlase i na internetu. Po gymnáziu nastoupil ke studiu historie na FF UK, studia však nedokončil. Jako moderátor se prosadil nedříve v Rádio Klubu Hlasu Ameriky. Poté přešel k Evropě 2. V televizi nastoupil na stanici Prima, později nastoupil do TV Nova, kde moderoval různé pořady, jako třeba diskuzní pořad Sedmička. Přitom působil v Českém rozhlase a Radiožurnálu a krátce moderoval i pro Českou televizi.
V roce 2014 se Martin Veselovský stal spoluzakladatelem DVTV. Je nositelem více ocenění, například Ceny Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Martin Veselovský? Životopis Martin Veselovský, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Veselovský? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Martin Veselovský

Národnost: česká
Datum narození: 26. září 1972
Místo narození: Vrchlabí

Víte, co je to Quad core? Znáte pojem CPU? Vzpomněli byste si na význam slova Herpes? Pamatujete si definici pojmu Džem?

Klíčová slova: kdo je Martin Veselovský?, slovo, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, formulace, co je to Martin Veselovský?, co znamená, význam slova, pojem, informace, popis, význam, novináři

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Martin Veselovský? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Veselovský? Kdo to byl Martin Veselovský? Kdy se narodil Martin Veselovský? Kde se narodil Martin Veselovský? Martin Veselovský je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Veselovský dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Veselovský i v jiné kategorii než je novináři.