Kdo je to?
Kdo je to Petra Procházková? Životopis Petra Procházková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Petra Procházková?

Kdo je to Petra Procházková? Stručný životopis

Petra Procházková je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Populární se stala hlavně svými zprávami z válečné oblasti na kavkazském území bývalého Sovětského svazu. Je absolventkou žurnalistiky, podílela se na vývoji časopisu Čtyřlístek. Začala prací v časopise Květy, později psala reportáže pro Lidové noviny. V Rusku působila jako zahraniční korespondentka a válečná zpravodajka. Dostala se přímo do centra válečných konfliktů a točila zde reportáže.
Petra Procházková se věnuje i humanitární práci, založila dětský domov pro sirotky v Grozném. Pak působila jako zpravodajka v Afghánistánu. Pomocí občanského sdružení, které spoluzaložila, pomáhá i nadále všem, kteří pomoc potřebují.Kdo je to Petra Procházková? Životopis Petra Procházková, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Petra Procházková se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Petra Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 20. října 1964
Místo narození: Český Brod

Znáte pojem Justice? Vzpomněli byste si na význam slova Kvasnice? Víte, co je to Deprese? Znáte pojem Bílé zlato?

Klíčová slova: wiki, synonymum, význam, novináři, co znamená, Petra Procházková, kdo to je, informace, pojem, termín, kdo je Petra Procházková?, význam slova, vysvětlení, popis, původ slova

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petra Procházková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petra Procházková? Kdo to byl Petra Procházková? Kdy se narodil Petra Procházková? Kde se narodil Petra Procházková? Petra Procházková je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petra Procházková řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Procházková i v jiné kategorii než je novináři.