Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Robert Čásenský) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Víte, co je to Azalka? Znáte pojem Bipolární porucha? Vzpomněli byste si na význam slova Endometrióza? Pamatujete si definici pojmu Vetiver?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, informace, pojem, Robert Čásenský, původ slova, co je to Robert Čásenský?, synonymum, co znamená, heslo, slovo, přesný výraz, přesný význam, kdo je Robert Čásenský?, formulace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Robert Čásenský? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.