Kdo je to?
Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Čásenský?

Kdo je to Robert Čásenský? Stručný životopis

Robert Čásenský je český žurnalista. Komentátor a současně také šéfredaktor a majitel časopisu Reportér se ve svých článcích zaměřil především na investigativní žurnalistiku a reportáže odhalující praktiky v zákulisní politice. Jako šéfredaktor MF Dnes skončil poté, co byla mediální skupina MAFRA zakoupena Agrofertem.
Je znám také svými protesty proti tzv. náhubkovému zákonu. Robert Čásenský je absolventem oboru sociologie na Filozofické fakultě UK.Kdo je to Robert Čásenský? Životopis Robert Čásenský, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Čásenský? Pak se podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Robert Čásenský

Národnost: česká
Datum narození: 8. března 1974

Víte, co je to Azalka? Znáte pojem Bipolární porucha? Vzpomněli byste si na význam slova Endometrióza? Pamatujete si definici pojmu Vetiver?

Klíčová slova: popis, termín, vysvětlení, heslo, kdo je Robert Čásenský?, novináři, přesný výraz, slovo, popis, synonymum, význam pojmu, informace, kdo to je, wiki, pojem

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Robert Čásenský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Čásenský? Kdo to byl Robert Čásenský? Kdy se narodil Robert Čásenský? Robert Čásenský je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Čásenský řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Čásenský i v jiné kategorii než je novináři.