Kdo je to?
Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bill Gates?

Kdo je to Bill Gates? Stručný životopis

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Zaujala vás biografie osobnosti Bill Gates? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Víte, co je to Ochechule? Znáte pojem Adjudikace? Vzpomněli byste si na význam slova Ekokůže? Pamatujete si definici pojmu Agility?

Klíčová slova: co znamená, informace, slovo, původ slova, etymologie, heslo, přesný výraz, definice, popis, formulace, význam, Bill Gates, synonymum, pojem, wiki

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bill Gates?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bill Gates? Kdo to byl Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bill Gates řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.