Kdo je to?
Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Bill Gates?

Kdo je to Bill Gates? Stručný životopis

Bill Gates, celým jménem William Henry Gates, je podnikatel, autor, investor, průmyslník a také filantrop. Jeho nejznámějším podnikem je založení Microsoftu, největší světové počítačové společnosti vyvíjející a vyrábějící software.
Microsoft založil Bill Gates se společníkem Paulem Allenem. Je jeho největším samostatným akcionářem. Zastává nebo zastával zde více funkcí – od předsedy přes generálního ředitele k hlavnímu software architektovi. Napsal také několik knih, u dalších je spoluautorem. Se svým obrovským jměním patří k nejbohatším lidem světa.Kdo je to Bill Gates? Životopis Bill Gates, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bill Gates? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Bill Gates

Národnost: USA
Datum narození: 28. října 1955
Místo narození: Seattle

Vzpomněli byste si na význam slova Iontový nápoj? Víte, co je to Justiční vražda? Znáte pojem Amfetamin? Pamatujete si definici pojmu Karpální tunel?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, původ slova, synonymum, Bill Gates, definice, popis, co znamená, etymologie, význam, kdo je Bill Gates?, slovo, význam pojmu, vysvětlení, formulace

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Bill Gates? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bill Gates? Kdo to byl Bill Gates? Kdy se narodil Bill Gates? Kde se narodil Bill Gates? Bill Gates je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Bill Gates kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bill Gates i v jiné kategorii než je podnikání.