Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Vlakvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Vlakvedoucí?

Vlakvedoucí může být v různých jazycích označení pro odlišné funkce. V češtině se jedná o pracovníka drah, který je kvalifikovaný a oprávněný k řízení a výkonu činností spojených s přepravou jak osob, tak nákladu.
Někdy se jako vlakvedoucí označuje i průvodčí nebo strojvedoucí, kteří jsou těmito funkcemi pověřeni. Náplň práce vlakvedoucího se značně liší u osobních a nákladních vlaků.Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vlakvedoucí sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bonita? Znáte pojem Želatina? Vzpomněli byste si na význam slova Paypal? Pamatujete si definici pojmu Malvice?

Klíčová slova: kdo to je, termín, co je to Vlakvedoucí?, popis, pojem, formulace, synonymum, co znamená, informace, etymologie, definice, profese, slovo, přesný význam, Vlakvedoucí

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlakvedoucí

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlakvedoucí? Kdo to byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlakvedoucí? Definice pojmu Vlakvedoucí patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?