Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Kdo je to Vlakvedoucí?

Co znamená a jaký je význam slova Vlakvedoucí?

Vlakvedoucí může být v různých jazycích označení pro odlišné funkce. V češtině se jedná o pracovníka drah, který je kvalifikovaný a oprávněný k řízení a výkonu činností spojených s přepravou jak osob, tak nákladu.
Někdy se jako vlakvedoucí označuje i průvodčí nebo strojvedoucí, kteří jsou těmito funkcemi pověřeni. Náplň práce vlakvedoucího se značně liší u osobních a nákladních vlaků.Kdo je to, byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlakvedoucí? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vlakvedoucí s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Bonita? Znáte pojem Želatina? Vzpomněli byste si na význam slova Paypal? Pamatujete si definici pojmu Malvice?

Klíčová slova: profese, původ slova, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, kdo to je, informace, kdo je Vlakvedoucí?, co je to Vlakvedoucí?, termín, formulace, heslo, popis, slovo

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Vlakvedoucí, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vlakvedoucí? Kdo to byl Vlakvedoucí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlakvedoucí? Definice pojmu Vlakvedoucí se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Vlakvedoucí hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?