Kdo je to?
Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Mánička se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ajvar? Vzpomněli byste si na význam slova Jistina? Vzpomněli byste si na význam slova Jmelí? Znáte pojem Alma mater?

Klíčová slova: popis, synonymum, fikce, přesný výraz, definice, význam pojmu, pojem, význam, slovo, Mánička, termín, co znamená, kdo to je, popis, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Mánička, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mánička? Kdo to byl Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Mánička hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.