Kdo je to?
Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Kdo je to Mánička?

Jaký je význam slova Mánička? Co to znamená?

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.
Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář G. Nosek, autorem návrhu byl J. Skupa. Nejznámějším hlasem Máničky byla Helena Štáchová.Kdo je to, byl Mánička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mánička? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Mánička? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Prohlášení o shodě? Znáte pojem Kometa? Vzpomněli byste si na význam slova Personifikace? Pamatujete si definici pojmu Přirozené číslo?

Klíčová slova: kdo je Mánička?, popis, wiki, formulace, přesný význam, co je to Mánička?, termín, přesný výraz, co znamená, informace, kdo to je, fikce, Mánička, pojem, definice

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mánička

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mánička? Kdo to byl Mánička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mánička? Definice pojmu Mánička je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Mánička i v jiné sekci než v fikce.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.