Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jaromír Soukup?

Kdo je to Jaromír Soukup? Stručný životopis

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Líbí se stručný životopis s osobou Jaromír Soukup? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Pamatujete si definici pojmu Word? Víte, co je to Gorilla glass? Vzpomněli byste si na význam slova Čedar? Pamatujete si definici pojmu Citoň?

Klíčová slova: definice, co je to Jaromír Soukup?, vysvětlení, termín, heslo, podnikání, formulace, přesný výraz, informace, popis, Jaromír Soukup, význam pojmu, význam, popis, kdo je Jaromír Soukup?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jaromír Soukup? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Soukup? Kdo to byl Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup je v sekci podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?