Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jaromír Soukup?

Kdo je to Jaromír Soukup? Stručný životopis

Jaromír Soukup je podnikatel, který byl za vlády Mirka Topolánka náměstkem ministryně školství, mládeže a tělovýchovy. Je absolventem Právnické fakulty UK. Vlastní mediální agenturu Médea, kterou sám založil. Agentura je současně vlastníkem dalších dceřiných firem. Ty se zabývají PR, poradenstvím a výzkumem trhu. Jaromír Soukup je také zakladatelem vydavatelství Empresa Media.
V roce 2006 zapůjčil finance na volební kampaň Strany zelených, se kterými spolupracoval na jejich volebním programu. Dostal se do sporu s vedením Strany zelených a další finance věnoval na volební kampaň Demokratické strany zelených. Podpořil také Věci veřejné a Jana Fischera.Kdo je to Jaromír Soukup? Životopis Jaromír Soukup, lidé, osobnosti z podnikání

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaromír Soukup s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jaromír Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 22. února 1969
Místo narození: Mariánské Lázně

Víte, co je to Korporátní daň? Znáte pojem Akvadukt? Vzpomněli byste si na význam slova Platební brána? Pamatujete si definici pojmu Ketóza?

Klíčová slova: původ slova, pojem, vysvětlení, termín, význam slova, podnikání, význam pojmu, kdo to je, kdo je Jaromír Soukup?, formulace, popis, wiki, heslo, co znamená, slovo

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Soukup?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Soukup? Kdo to byl Jaromír Soukup? Kdy se narodil Jaromír Soukup? Kde se narodil Jaromír Soukup? Jaromír Soukup je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Soukup řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Soukup i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?