Kdo je to?
Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Co znamená a jaký je význam slova Petr Chmela?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Petr Chmela? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FMCG? Znáte pojem Kvantová fyzika? Vzpomněli byste si na význam slova Prank? Pamatujete si definici pojmu Quo vadis?

Klíčová slova: kdo je Petr Chmela?, co je to Petr Chmela?, etymologie, slovo, vysvětlení, kdo to je, termín, co znamená, heslo, Petr Chmela, formulace, přesný význam, původ slova, popis, podnikání

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Petr Chmela? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Chmela? Kdo to byl Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v podnikání.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?