Kdo je to?
Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Kdo je to Petr Chmela?

Co znamená a jaký je význam slova Petr Chmela?

Petr Chmela je šéfem firmy Tescoma, kterou založil společně s přítelem Jiřím Vaculíkem a také ji z poloviny vlastní. Jejich cílem bylo získat kapitál na pořízení nástrojů pro vlastní kapelu. Firma původně dovážela spořiče vody a jednalo se o menší místní společnost. Petr Chmela z ní velmi rychle vybudoval vedoucí společnost v oblasti kuchyňských potřeb. Česká značka Tescoma s více než dvoumiliardovým obratem již dávno překročila hranice České republiky a vyváží do celého světa. Nejvíce se prosadila v Itálii, expanduje i do Ruska, Číny, Německa i do zámoří.
Petr Chmela podobně jako jeho společník do firmy zapojil i další rodinné příslušníky, takže jsou současně i firmou rodinnou. Se svou firmou získal i některá prestižní ocenění, jako je designérská cena Reddot Design Award nebo Good Design. Rozvíjí i další marketingové vize, v reklamách a obchodech zapojuje do získání zákazníků i další smysly jako čich a sluch – používá hudbu a vůně.Kdo je to, byl Petr Chmela? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Petr Chmela? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Chmela s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FMCG? Znáte pojem Kvantová fyzika? Vzpomněli byste si na význam slova Prank? Pamatujete si definici pojmu Quo vadis?

Klíčová slova: význam, co znamená, synonymum, informace, Petr Chmela, slovo, podnikání, význam slova, popis, přesný význam, heslo, kdo je Petr Chmela?, etymologie, význam pojmu, formulace

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Petr Chmela, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Chmela? Kdo to byl Petr Chmela? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petr Chmela? Definice pojmu Petr Chmela se nachází v sekci podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Petr Chmela i v jiných kategoriích (než podnikání).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?