Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Rupert Murdoch? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Víte, co je to Akné? Víte, co je to Fenomén? Pamatujete si definici pojmu Herpes? Pamatujete si definici pojmu Absces?

Klíčová slova: heslo, pojem, definice, kdo je Rupert Murdoch?, wiki, přesný význam, vysvětlení, synonymum, slovo, původ slova, význam slova, co znamená, formulace, co je to Rupert Murdoch?, přesný výraz

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rupert Murdoch

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.