Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Rupert Murdoch můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Víte, co je to Gorilla glass? Znáte pojem Modem? Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Pamatujete si definici pojmu Power jóga?

Klíčová slova: popis, wiki, slovo, kdo to je, termín, podnikání, formulace, původ slova, Rupert Murdoch, vysvětlení, informace, význam, přesný výraz, pojem, heslo

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Rupert Murdoch?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.