Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to František Josef I?

Kdo to byl František Josef I? Stručný životopis

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text František Josef I s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Víte, co je to Rýma? Znáte pojem Perkál? Vzpomněli byste si na význam slova Opce? Pamatujete si definici pojmu Dmychadlo?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, kdo je František Josef I?, etymologie, slovo, definice, význam slova, kdo to je, formulace, termín, popis, pojem, František Josef I, co je to František Josef I?, wiki

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je František Josef I? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to František Josef I? Kdo to byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka František Josef I dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?