Kdo je to?
Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to František Josef I?

Kdo to byl František Josef I? Stručný životopis

František Josef I. byl císařem rakouským, českým a uherským králem, dále králem benátským, lombardským a dalšími. Nastupoval na trůn v době absolutistické vlády, postupně přecházel ke konstituční monarchii.
Stal se legendárním panovníkem, kterému se podařilo udržovat jako celek mnohonárodnostní říši. Jeho manželkou byla legendární Alžběta Bavorská, řečená Sissi.Kdo byl František Josef I? Životopis František Josef I, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Sdílejte tuto stránku s osobností František Josef I s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě František Josef I

Národnost: rakouská
Datum narození: 18. srpna 1830
Místo narození: Vídeň
Datum úmrtí: 21. listopadu 1916

Víte, co je to Rýma? Znáte pojem Perkál? Vzpomněli byste si na význam slova Opce? Pamatujete si definici pojmu Dmychadlo?

Klíčová slova: význam slova, popis, slovo, synonymum, heslo, informace, co je to František Josef I?, co znamená, přesný význam, původ slova, kdo to je, význam, kdo je František Josef I?, termín, přesný výraz

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby František Josef I

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to František Josef I? Kdo to byl František Josef I? Kdy se narodil František Josef I? Kde se narodil František Josef I? Kdy zemřel František Josef I? František Josef I je v kategorii panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka František Josef I řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost František Josef I i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?