Kdo je to?
Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Co znamená a jaký je význam slova Swarovski?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Budeme rádi, pokud budete definici slova Swarovski sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sukralóza? Znáte pojem Catering? Vzpomněli byste si na význam slova Obor hodnot? Pamatujete si definici pojmu Benchmark?

Klíčová slova: definice, termín, význam, formulace, popis, přesný význam, pojem, Swarovski, popis, synonymum, heslo, vysvětlení, význam pojmu, kdo to je, kdo je Swarovski?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Swarovski? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Swarovski? Kdo to byl Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Swarovski hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.