Kdo je to?
Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Co znamená a jaký je význam slova Swarovski?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Swarovski se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sukralóza? Znáte pojem Catering? Vzpomněli byste si na význam slova Obor hodnot? Pamatujete si definici pojmu Benchmark?

Klíčová slova: pojem, definice, přesný výraz, podnikání, formulace, původ slova, význam, Swarovski, přesný význam, synonymum, wiki, kdo je Swarovski?, co znamená, vysvětlení, kdo to je

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Swarovski

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Swarovski? Kdo to byl Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Swarovski i v jiné sekci než v podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.