Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Christopher Nolan? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Víte, co je to MLM? Znáte pojem Brexit? Vzpomněli byste si na význam slova Epika? Pamatujete si definici pojmu Dušnost?

Klíčová slova: přesný význam, kdo je Christopher Nolan?, popis, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, co je to Christopher Nolan?, heslo, formulace, význam, co znamená, původ slova, informace, význam slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Christopher Nolan? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.