Kdo je to?
Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Christopher Nolan?

Kdo je to Christopher Nolan? Stručný životopis

Christopher Nolan je britský režisér, scénárista a producent. O natáčení filmů se zajímal od dětství, začínal s krátkometrážními filmy. Již první celovečerní film natočený podle vlastního scénáře získal řadu ocenění za nejlepší režii.
Jeho hollywoodskou kariéru pak odstartovaly filmy Memento a Insomnie. S obrovským úspěchem se setkaly filmy Temný rytíř, Počátek i další. Válečné tématice se Christopher Nolan věnoval ve filmu Dunkerk.Kdo je to Christopher Nolan? Životopis Christopher Nolan, lidé, osobnosti z umělci

Tento text (Christopher Nolan) můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Christopher Nolan

Národnost: britská
Datum narození: 30. 7. 1970
Místo narození: Londýn

Víte, co je to MLM? Znáte pojem Brexit? Vzpomněli byste si na význam slova Epika? Pamatujete si definici pojmu Dušnost?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, termín, formulace, Christopher Nolan, význam pojmu, kdo je Christopher Nolan?, heslo, synonymum, pojem, co znamená, popis, slovo, informace, význam slova

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Christopher Nolan?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Christopher Nolan? Kdo to byl Christopher Nolan? Kdy se narodil Christopher Nolan? Kde se narodil Christopher Nolan? Christopher Nolan je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Christopher Nolan kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Christopher Nolan i v jiné kategorii než je umělci.