Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Definici slova Dula můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tempeh? Znáte pojem PPL? Vzpomněli byste si na význam slova Apartmán? Pamatujete si definici pojmu Ultrabook?

Klíčová slova: význam, kdo to je, co je to Dula?, slovo, význam pojmu, etymologie, pojem, význam slova, přesný výraz, synonymum, heslo, profese, informace, přesný význam, popis

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Dula, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.