Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dula? s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Víte, co je to Podzemnice olejná? Znáte pojem Adherence? Pamatujete si definici pojmu Světelný rok?

Klíčová slova: popis, pojem, profese, co je to Dula?, Dula, přesný výraz, co znamená, kdo je Dula?, formulace, informace, popis, původ slova, význam, význam pojmu, přesný význam

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Dula? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Dula hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.