Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dula s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tempeh? Znáte pojem PPL? Vzpomněli byste si na význam slova Apartmán? Pamatujete si definici pojmu Ultrabook?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, vysvětlení, Dula, význam slova, definice, etymologie, profese, informace, popis, význam, popis, co znamená, termín, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dula

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.