Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dula sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bitcoin? Pamatujete si definici pojmu Slinutá dlažba? Znáte pojem Adherence? Vzpomněli byste si na význam slova Diverzifikace?

Klíčová slova: přesný význam, informace, wiki, formulace, co znamená, kdo to je, původ slova, pojem, heslo, význam slova, synonymum, popis, co je to Dula?, definice, profese

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Dula, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dula hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.