Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Alexandra Udženija? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Víte, co je to Snowkiting? Znáte pojem Ad acta? Vzpomněli byste si na význam slova Kineziologie? Pamatujete si definici pojmu Elektronický podpis?

Klíčová slova: co je to Alexandra Udženija?, termín, popis, synonymum, kdo je Alexandra Udženija?, definice, politici, popis, heslo, Alexandra Udženija, přesný význam, kdo to je, etymologie, informace, význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Alexandra Udženija?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.