Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Alexandra Udženija můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Znáte pojem Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Buňka? Víte, co je to Ganache? Vzpomněli byste si na význam slova Dystopie?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, co je to Alexandra Udženija?, heslo, význam pojmu, popis, význam, definice, synonymum, etymologie, co znamená, slovo, pojem, informace, kdo je Alexandra Udženija?

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandra Udženija

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.