Kdo je to?
Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Alexandra Udženija?

Kdo je to Alexandra Udženija? Stručný životopis

Alexandra Udženija je česká politička. Narodila se jako Alexandra Pecičová v bývalé Jugoslávii v česko–srbském manželství. Po studiu pracovala jako obchodní manažerka, později se stala finanční ředitelkou. V roce 2010 byla zvolena do zastupitelstva hlavního města Prahy. V následujících třech letech působila také jako radní, zástupkyně starostky Městské části Praha 2.
Alexandra Udženija je členkou ODS a v roce 2016 se stala první místopředsedkyní této politické strany.



Kdo je to Alexandra Udženija? Životopis Alexandra Udženija, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Alexandra Udženija? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Alexandra Udženija

Národnost: česká
Datum narození: 8. listopadu 1975
Místo narození: Bělehrad

Znáte pojem Antropologie? Víte, co je to DHCP? Víte, co je to Ganache? Pamatujete si definici pojmu Entizol?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, popis, wiki, původ slova, význam, co znamená, definice, politici, Alexandra Udženija, význam pojmu, termín, pojem, význam slova, přesný výraz

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Alexandra Udženija? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alexandra Udženija? Kdo to byl Alexandra Udženija? Kdy se narodil Alexandra Udženija? Kde se narodil Alexandra Udženija? Alexandra Udženija je v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alexandra Udženija dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandra Udženija i v jiné kategorii než je politici.