Kdo je to?
Kdo je to, byl Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Religionista? Lidé, věda

Kdo je to Religionista?

Jaký je význam slova Religionista? Co to znamená?

Religionista je člověk, který se zabývá studiem náboženství. Nehodnotí ani neposuzuje jednotlivé druhy náboženství, pouze popisuje a systematicky třídí a zamýšlí se i nad svými možnostmi.
Religionista se snaží vyřešit problém s definicí religionistiky jako vědy i definicí náboženství jako takového. Používá různé metody a přístupy a využívá i poznatků dalších věd.Kdo je to, byl Religionista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Religionista? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Religionista s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Daňový bonus? Znáte pojem Rovnoběžka? Vzpomněli byste si na význam slova Synonymum? Pamatujete si definici pojmu Intervence?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, význam, Religionista, heslo, formulace, přesný význam, vysvětlení, wiki, definice, informace, slovo, termín, co znamená, kdo je Religionista?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Religionista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Religionista? Kdo to byl Religionista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Religionista? Definice pojmu Religionista je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.