Kdo je to?
Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Kdo je to Užitečný idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Užitečný idiot?

Užitečný idiot je pojem z neoficiální politické mluvy. Označuje se tak člověk, který je zneužíván k šíření určité propagandy, o jejímž konečném cíli nemá tušení.
Jako užiteční idioti byli v období studené války označování lidé ze Západu, sympatizující s Východem, které bez skrupulí zneužíval některý z komunistických režimů. V současnosti tak označuje každý člověk, který se nechá zmanipulovat politickými činiteli, aniž by si byl vědom účelu této manipulace.Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Užitečný idiot s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Catering? Znáte pojem Folikul? Vzpomněli byste si na význam slova Akvizice? Pamatujete si definici pojmu Přísudek?

Klíčová slova: význam, kdo je Užitečný idiot?, vysvětlení, etymologie, formulace, heslo, význam pojmu, přesný výraz, slovo, Užitečný idiot, popis, původ slova, co znamená, kdo to je, definice

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Užitečný idiot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Užitečný idiot? Kdo to byl Užitečný idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Užitečný idiot? Definice pojmu Užitečný idiot se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Užitečný idiot i v jiné kategorii než v politika.