Kdo je to?
Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Kdo je to Užitečný idiot?

Co znamená a jaký je význam slova Užitečný idiot?

Užitečný idiot je pojem z neoficiální politické mluvy. Označuje se tak člověk, který je zneužíván k šíření určité propagandy, o jejímž konečném cíli nemá tušení.
Jako užiteční idioti byli v období studené války označování lidé ze Západu, sympatizující s Východem, které bez skrupulí zneužíval některý z komunistických režimů. V současnosti tak označuje každý člověk, který se nechá zmanipulovat politickými činiteli, aniž by si byl vědom účelu této manipulace.Kdo je to, byl Užitečný idiot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Užitečný idiot? Lidé, politika

Tento text (Užitečný idiot) můžete sdílet s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova RSS? Vzpomněli byste si na význam slova PageRank? Znáte pojem Futsal? Znáte pojem HDP?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, původ slova, politika, formulace, význam pojmu, synonymum, přesný význam, kdo to je, popis, kdo je Užitečný idiot?, pojem, význam slova, Užitečný idiot, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Užitečný idiot

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Užitečný idiot? Kdo to byl Užitečný idiot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Užitečný idiot? Definice pojmu Užitečný idiot je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Užitečný idiot i jinde než v sekci než v politika.