Kdo je to?
Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Karel Schwarzenberg?

Kdo je to Karel Schwarzenberg? Stručný životopis

Karel Schwarzenberg je politik šlechtického původu. Je čestným předsedou strany TOP 09, poslancem PČR, exministrem zahraničí, bývalým senátorem a místopředsedou vlády. Byl také kancléřem prezidenta Václava Havla a neúspěšně kandidoval na prezidentskou funkci.
Karel Schwarzenberg patří k české větvi stejnojmenného rodu. Náleží také k rytířům Řádu zlatého rouna.Kdo je to Karel Schwarzenberg? Životopis Karel Schwarzenberg, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karel Schwarzenberg s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Karel Schwarzenberg

Národnost: česká
Datum narození: 10. prosince 1937
Místo narození: Praha

Víte, co je to Předložka? Znáte pojem Recenze? Vzpomněli byste si na význam slova DLNA? Pamatujete si definici pojmu Ergoterapie?

Klíčová slova: termín, přesný význam, popis, slovo, informace, význam, kdo je Karel Schwarzenberg?, synonymum, přesný výraz, politici, co je to Karel Schwarzenberg?, kdo to je, etymologie, význam pojmu, Karel Schwarzenberg

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Schwarzenberg

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Schwarzenberg? Kdo to byl Karel Schwarzenberg? Kdy se narodil Karel Schwarzenberg? Kde se narodil Karel Schwarzenberg? Karel Schwarzenberg se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Karel Schwarzenberg dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Schwarzenberg i v jiné kategorii než je politici.