Kdo je to?
Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Kdo je to Facilitátor?

Jaký je význam slova Facilitátor? Co to znamená?

Facilitátor je odborník na moderování diskuzí. Musí být důsledně nestranný. Zodpovídá za průběh diskuse, ale nikoliv za její obsah. Jeho úkolem je usnadnění komunikace mezi účastníky diskuse. Facilitátor by se měl pokusit o dosažení shody mezi účastníky diskuse, je-li to možné, a zabránit případným konfliktům.Kdo je to, byl Facilitátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Facilitátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Facilitátor s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Les? Znáte pojem VIP? Vzpomněli byste si na význam slova Mrtvice? Pamatujete si definici pojmu Mikrocefalie?

Klíčová slova: pojem, význam, popis, kdo to je, popis, termín, přesný význam, wiki, formulace, vysvětlení, profese, původ slova, význam pojmu, co je to Facilitátor?, význam slova

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Facilitátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Facilitátor? Kdo to byl Facilitátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Facilitátor? Definice pojmu Facilitátor patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?