Kdo je to?
Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Kdo je to Čmaňa?

Kdo je to Čmaňa? Stručný životopis

Čmaňa je kolegiální a přátelská přezdívka herce, dabéra, moderátora a baviče Pavla Zedníčka. Ten je absolventem JAMU v Brně, kde se při studiu herectví setkal s dalšími významnými osobnostmi české herecké scény – Bolkem Polívkou, Jiřím Bartoškou, Miroslavem Donutilem dalšími.
Dlouhou dobu účinkoval v pražském Divadle Na zábradlí, nyní působí v divadle Kalich. Čmaňa hraje také v řadě seriálú a na svém kontě má řadu úspěšných filmových rolí.Kdo je to Čmaňa? Životopis Čmaňa, lidé, osobnosti z přezdívky

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Čmaňa sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Čmaňa

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1949
Místo narození: Hoštice-Heroltice

Vzpomněli byste si na význam slova Špaldová mouka? Pamatujete si definici pojmu Finále? Znáte pojem Blanšírování? Vzpomněli byste si na význam slova Elastan?

Klíčová slova: původ slova, popis, přesný význam, co znamená, definice, pojem, vysvětlení, popis, heslo, informace, wiki, význam, formulace, slovo, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Čmaňa

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čmaňa? Kdo to byl Čmaňa? Kdy se narodil Čmaňa? Kde se narodil Čmaňa? Čmaňa se nachází v sekci přezdívky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Čmaňa řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Čmaňa i v jiné kategorii než je přezdívky.