Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Lawrence?

Kdo je to Jennifer Lawrence? Stručný životopis

Jennifer Lawrence je talentovaná americká herečka. Objevila se nejprve v televizních seriálech a několika nezávislých snímcích a ihned byla nominována na řadu ocenění včetně Oscara a Zlatého glóbu. Uznání získala i z akční filmy X-Men a Hunger Games.
Zlatým glóbem i Oscarem byl oceněn její výkon ve filmu Terapie láskou a Špinavý trik. Jennifer Lawrence patří k nejdražším herečkám Hollywoodu. Má již třetí Zlatý glóbus za film Joy.Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jennifer Lawrence sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jennifer Lawrence

Národnost: USA
Datum narození: 15. srpna 1990
Místo narození: Louisville

Víte, co je to Akcelerace? Pamatujete si definici pojmu Mořská cibule? Pamatujete si definici pojmu Korupce? Vzpomněli byste si na význam slova Refinancování?

Klíčová slova: Jennifer Lawrence, formulace, význam, kdo je Jennifer Lawrence?, přesný výraz, co je to Jennifer Lawrence?, etymologie, herectví, kdo to je, termín, pojem, přesný význam, význam slova, co znamená, popis

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Jennifer Lawrence?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jennifer Lawrence? Kdo to byl Jennifer Lawrence? Kdy se narodil Jennifer Lawrence? Kde se narodil Jennifer Lawrence? Jennifer Lawrence patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jennifer Lawrence třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Lawrence i v jiné kategorii než je herectví.