Kdo je to?
Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jennifer Lawrence?

Kdo je to Jennifer Lawrence? Stručný životopis

Jennifer Lawrence je talentovaná americká herečka. Objevila se nejprve v televizních seriálech a několika nezávislých snímcích a ihned byla nominována na řadu ocenění včetně Oscara a Zlatého glóbu. Uznání získala i z akční filmy X-Men a Hunger Games.
Zlatým glóbem i Oscarem byl oceněn její výkon ve filmu Terapie láskou a Špinavý trik. Jennifer Lawrence patří k nejdražším herečkám Hollywoodu. Má již třetí Zlatý glóbus za film Joy.Kdo je to Jennifer Lawrence? Životopis Jennifer Lawrence, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jennifer Lawrence? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jennifer Lawrence

Národnost: USA
Datum narození: 15. srpna 1990
Místo narození: Louisville

Víte, co je to Akcelerace? Víte, co je to Lipom? Pamatujete si definici pojmu Korupce? Pamatujete si definici pojmu Adenom?

Klíčová slova: Jennifer Lawrence, wiki, informace, termín, kdo je Jennifer Lawrence?, pojem, formulace, přesný výraz, co znamená, původ slova, heslo, vysvětlení, význam, popis, přesný význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jennifer Lawrence

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jennifer Lawrence? Kdo to byl Jennifer Lawrence? Kdy se narodil Jennifer Lawrence? Kde se narodil Jennifer Lawrence? Jennifer Lawrence je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jennifer Lawrence dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jennifer Lawrence i v jiné kategorii než je herectví.