Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Filip? Životopis Vojtěch Filip, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vojtěch Filip?

Kdo je to Vojtěch Filip? Stručný životopis

Vojtěch Filip je politik, v současnosti ve funkci předsedy Komunistické strany Čech a Moravy, poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění, člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a také její místopředseda.
Vojtěch Filip je absolventem právnických studií UJEP v Brně. Před politickým působením pracoval jako právník v továrně Sfinx.Kdo je to Vojtěch Filip? Životopis Vojtěch Filip, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Vojtěch Filip můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Vojtěch Filip

Národnost: česká
Datum narození: 13. ledna 1955
Místo narození: Jedovary

Znáte pojem Export? Pamatujete si definici pojmu Acidóza? Víte, co je to Lichva? Vzpomněli byste si na význam slova Fjord?

Klíčová slova: význam, synonymum, etymologie, co je to Vojtěch Filip?, přesný význam, kdo to je, termín, slovo, co znamená, formulace, význam pojmu, definice, heslo, přesný výraz, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Filip

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vojtěch Filip? Kdo to byl Vojtěch Filip? Kdy se narodil Vojtěch Filip? Kde se narodil Vojtěch Filip? Vojtěch Filip se nachází v sekci politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Filip např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Filip i v jiné kategorii než je politici.