Kdo je to?
Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Epidemiolog?

Jaký je význam slova Epidemiolog? Co to znamená?

Epidemiolog je odborník v oblasti lékařství, který se zaměřuje na zkoumání jevů, které ovlivňují zdravotní stav obyvatel a jejich nemocnost. Jeho závěry pak umožňují takové lékařské zásahy, které se provádějí v zájmu veřejného zdraví a prevence.
Epidemiolog se soustředí na vznik onemocnění, jeho studium, shromažďuje data a rozebírá je, sestavuje prognózy možného vývoje a vyvozuje závěry.Kdo je to, byl Epidemiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Epidemiolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Epidemiolog s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gazpacho? Vzpomněli byste si na význam slova Crohnova nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Proteinová dieta? Znáte pojem Centrismus?

Klíčová slova: popis, Epidemiolog, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, heslo, pojem, význam, co znamená, synonymum, kdo je Epidemiolog?, informace, co je to Epidemiolog?, slovo, kdo to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Epidemiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Epidemiolog? Kdo to byl Epidemiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Epidemiolog? Definice pojmu Epidemiolog je v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).