Kdo je to?
Kdo je to, byl Merkur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merkur? Lidé, mytologie

Kdo je to Merkur?

Co znamená a jaký je význam slova Merkur?

Merkur je bohem římské mytologie, protějškem řeckého boha Herma. Je bohem obchodování, cestování, zisku, zlodějů, lsti a slouží jako posel bohům. Bývá vyobrazován s okřídlenou přilbou, okřídlenými botami a holí, na které jsou dva hadi. Tato hůl se nazývá caduceus.
Merkurovým průvodcem může být kohout, beran, kozel nebo želva. Merkurovými rodiči byli Máia a Zeus. Jeho jméno nese planeta Merkur.Kdo je to, byl Merkur? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merkur? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Merkur? Pak se podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kyfóza? Znáte pojem Pediatrie? Vzpomněli byste si na význam slova OMG? Pamatujete si definici pojmu Psotník?

Klíčová slova: co je to Merkur?, přesný význam, význam, původ slova, přesný výraz, popis, Merkur, význam pojmu, pojem, wiki, slovo, kdo je Merkur?, termín, formulace, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Merkur, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Merkur? Kdo to byl Merkur? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merkur? Definice pojmu Merkur je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Merkur hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).