Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bolševik? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zápustka? Znáte pojem Mýtus? Vzpomněli byste si na význam slova Sladěnka? Pamatujete si definici pojmu Epilog?

Klíčová slova: termín, co znamená, popis, politika, slovo, informace, Bolševik, přesný výraz, význam, popis, heslo, význam slova, původ slova, co je to Bolševik?, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bolševik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.