Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Bolševik? Potom se podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zápustka? Znáte pojem Mýtus? Vzpomněli byste si na význam slova Sladěnka? Pamatujete si definici pojmu Epilog?

Klíčová slova: co je to Bolševik?, informace, pojem, popis, synonymum, co znamená, heslo, přesný výraz, politika, termín, wiki, původ slova, vysvětlení, etymologie, kdo je Bolševik?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Bolševik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bolševik v jiné sekci než politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.