Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý nadějný český politik, který je znám i svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Dominik Feri? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Víte, co je to Likvidita? Znáte pojem Atletika? Vzpomněli byste si na význam slova Tantra? Pamatujete si definici pojmu Povodí?

Klíčová slova: co je to Dominik Feri?, význam slova, Dominik Feri, význam pojmu, kdo to je, informace, wiki, slovo, kdo je Dominik Feri?, politici, pojem, vysvětlení, přesný význam, formulace, přesný výraz

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Feri

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Dominik Feri např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.