Kdo je to?
Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Jan Bierhanzl?

Kdo je to Jan Bierhanzl? Stručný životopis

Jan Bierhanzl je známý aktivista a vysokoškolský učitel. Absolvoval studium románské filologie a filozofie na Filozofické fakultě UK a několik stáží ve Francii. Působí na Fakultě humanitních studií UK a ve Filozofickém ústavu AV ČR. Zabývá se především současnou filozofií ve Francii, vydal několik studií a monografii Emmanuela Levinase.
Je také autorem několika publikovaných článků. Svůj nesouhlas se společenským děním vyjadřuje Jan Bierhanzl veřejně, je také autorem různých iniciativ a výzev.Kdo je to Jan Bierhanzl? Životopis Jan Bierhanzl, lidé, osobnosti z politika

Tento text (Jan Bierhanzl) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jan Bierhanzl

Národnost: česká

Vzpomněli byste si na význam slova Souhvězdí? Vzpomněli byste si na význam slova Melamin? Znáte pojem Traktát? Znáte pojem Progrese?

Klíčová slova: etymologie, pojem, slovo, politika, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, Jan Bierhanzl, formulace, přesný význam, termín, význam slova, heslo, informace, význam

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Bierhanzl

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Bierhanzl? Kdo to byl Jan Bierhanzl? Jan Bierhanzl je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Bierhanzl dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Bierhanzl i v jiné kategorii než je politika.