Kdo je to?
Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Kate Middleton?

Kdo je to Kate Middleton? Stručný životopis

Kate Middleton, nyní Její královská výsost vévodkyně z Cambridge, je manželkou vévody z Cambridge, prince Williama. Nepochází z královské ani šlechtické rodiny a neměla tedy vlastní titul. Vystudovala dějiny umění a hodně pěstovala i sport. Při studiu na univerzitě se seznámila s princem Williamem.
Po škole působila v rodinné společnosti, zajímala se o módu, především dětskou. I přes počáteční problémy dospěl vztah s princem Williamem k manželství. Kate Middleton očekává již třetího potomka.Kdo je to Kate Middleton? Životopis Kate Middleton, lidé, osobnosti z politika

Sdílejte tuto stránku s osobností Kate Middleton se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Kate Middleton

Národnost: anglická
Datum narození: 9. ledna 1982
Místo narození: Reading

Víte, co je to Odstavec? Vzpomněli byste si na význam slova Judikát? Pamatujete si definici pojmu Zemská kůra? Znáte pojem Himalájská sůl?

Klíčová slova: Kate Middleton, definice, význam slova, slovo, původ slova, přesný výraz, heslo, kdo to je, popis, význam, formulace, přesný význam, kdo je Kate Middleton?, informace, co je to Kate Middleton?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kate Middleton

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kate Middleton? Kdo to byl Kate Middleton? Kdy se narodil Kate Middleton? Kde se narodil Kate Middleton? Kate Middleton je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kate Middleton řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Middleton i v jiné kategorii než je politika.