Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kustod sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to IBAN? Znáte pojem CVV? Vzpomněli byste si na význam slova Warfarin? Pamatujete si definici pojmu Pohádka?

Klíčová slova: slovo, kdo je Kustod?, co znamená, wiki, profese, termín, přesný význam, synonymum, informace, etymologie, kdo to je, heslo, pojem, co je to Kustod?, původ slova

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kustod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kustod i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?