Kdo je to?
Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Klicperová?

Kdo je to Lenka Klicperová? Stručný životopis

Lenka Klicperová je česká fotografka a žurnalistka. Původně pracovala jako zpravodajka, později se stala šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země. V rámci reportáží navštívila Afriku a také Afganistán. Zaměřila se především na události války s Islámským státem a dopadem na osudy žen a dětí v Iráku a Sýrii. Reportáže se týkají také postavení těchto žen, Lenka Klicperová pořizuje i jejich portrétní fotografie.
Je spolupracovnicí dalších tiskovin, televize i rádia. Pořádá také přednášky a je spoluautorkou řady reportáží a dokumentů. Společně s Markétou Kutilovou napsaly dvě knihy o problematice Islámského státu.Kdo je to Lenka Klicperová? Životopis Lenka Klicperová, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lenka Klicperová s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Lenka Klicperová

Národnost: česká
Datum narození: 1976

Víte, co je to Adopce? Znáte pojem Anotace? Vzpomněli byste si na význam slova Homocystein? Pamatujete si definici pojmu Tenisový loket?

Klíčová slova: pojem, význam slova, definice, wiki, formulace, význam pojmu, význam, popis, přesný význam, co je to Lenka Klicperová?, heslo, informace, vysvětlení, slovo, novináři

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Lenka Klicperová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lenka Klicperová? Kdo to byl Lenka Klicperová? Kdy se narodil Lenka Klicperová? Lenka Klicperová se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Klicperová kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Klicperová i v jiné kategorii než je novináři.