Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neurolog sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Alpaka? Pamatujete si definici pojmu Léto? Víte, co je to Mandelbrotova množina? Vzpomněli byste si na význam slova Malvice?

Klíčová slova: termín, popis, slovo, co je to Neurolog?, kdo to je, formulace, význam, popis, pojem, význam slova, synonymum, Neurolog, heslo, informace, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neurolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Neurolog? Kdo to byl Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Neurolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.