Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Neurolog s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Alpaka? Vzpomněli byste si na význam slova Dropbox? Víte, co je to Mandelbrotova množina? Znáte pojem Fettuccine?

Klíčová slova: termín, synonymum, heslo, význam slova, kdo je Neurolog?, etymologie, formulace, význam, přesný význam, wiki, vysvětlení, Neurolog, pojem, popis, lékařství

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Neurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neurolog? Kdo to byl Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Neurolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.