Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neurolog?

Jaký je význam slova Neurolog? Co to znamená?

Neurolog je odborný lékař, který se zaměřuje na poruchy a onemocnění nervové soustavy. Diagnostikuje a léčí nejrůznější problémy autonomních, centrálních i periferních nervů. Úrazy nervového systému, které nelze řešit jinak než operativně, předává neurolog neurochirurgovi.
Neurolog musí kromě absolvování studia všeobecného lékařství získat také atestaci. K tomu je potřeba absolvovat základní výcvik neurologa, který trvá 2 roky, a poté přichází tříletý specializovaný výcvik. Až po této praxi lze konat atestační zkoušku a teprve po jejím úspěšném složení se z lékaře stane atestovaný neurolog, který může samostatně pracovat a věnovat se vědecké a výzkumné práci.Kdo je to, byl Neurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neurolog? s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mononukleóza? Znáte pojem Nugát? Vzpomněli byste si na význam slova Vývojová dysfázie? Pamatujete si definici pojmu Lucidní snění?

Klíčová slova: kdo je Neurolog?, etymologie, co znamená, co je to Neurolog?, význam pojmu, popis, Neurolog, synonymum, přesný význam, definice, informace, původ slova, přesný výraz, termín, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Neurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Neurolog? Kdo to byl Neurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurolog? Definice pojmu Neurolog je v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Neurolog i jinde než v sekci než v lékařství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.