Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Psychopat?

Co znamená a jaký je význam slova Psychopat?

Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá.Kdo je to, byl Psychopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychopat? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Psychopat? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Patch? Znáte pojem Kadidlo? Vzpomněli byste si na význam slova Třtinový cukr? Pamatujete si definici pojmu Čapí hnízdo?

Klíčová slova: kdo to je, definice, popis, Psychopat, co je to Psychopat?, informace, význam, poruchy, původ slova, přesný výraz, kdo je Psychopat?, co znamená, pojem, etymologie, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychopat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psychopat? Kdo to byl Psychopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychopat? Definice pojmu Psychopat je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Psychopat i v jiné sekci než v poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.