Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Iluminát? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Endoskopie? Znáte pojem Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Homeopatie? Pamatujete si definici pojmu Plebiscit?

Klíčová slova: etymologie, historie, definice, pojem, slovo, kdo to je, co je to Iluminát?, vysvětlení, formulace, Iluminát, význam, popis, popis, termín, přesný význam

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Iluminát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát je v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Iluminát i v jiné kategorii než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?