Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Iluminát sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Endoskopie? Pamatujete si definici pojmu Jarmulka? Víte, co je to Ocílka? Vzpomněli byste si na význam slova Úplněk?

Klíčová slova: význam, pojem, formulace, Iluminát, význam slova, vysvětlení, definice, termín, kdo to je, historie, etymologie, přesný význam, co je to Iluminát?, informace, kdo je Iluminát?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Iluminát

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát patří do sekce historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?