Kdo je to?
Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Kdo je to Iluminát?

Jaký je význam slova Iluminát? Co to znamená?

Iluminát je označení příslušníka tajného spolku, kterým podle různých konspiračních teorií mohou být např. rosikruciáni a tento tajný spolek podle konspirátorů řídí chod celého světa. Ve skutečnosti slovo iluminát znamená "osvícený" a jako ilumináty sami sebe označovali příslušníci sdružení volnomyšlenkářů. Zmíněnou společnost založil ke konci 18. století v Bavorsku Adam Weishaupt. Spolek však fungoval méně než 10 let, protože byl tehdejším bavorským králem zakázán. Vliv tajné společnosti bývá často přeceňován. Tématiku iluminátů oživil spisovatel Dan Brown ve své knize Andělé a démoni.Kdo je to, byl Iluminát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Iluminát? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Iluminát? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Endoskopie? Znáte pojem Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Homeopatie? Pamatujete si definici pojmu Plebiscit?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, význam pojmu, význam, termín, původ slova, heslo, wiki, význam slova, synonymum, přesný význam, co znamená, definice, popis, etymologie

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Iluminát, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Iluminát? Kdo to byl Iluminát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Iluminát? Definice pojmu Iluminát se nachází v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Iluminát hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?