Kdo je to?
Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Farský?

Kdo je to Jan Farský? Stručný životopis

Jan Farský je politik. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Z právní praxe přešel na místo poradce místopředsedy vlády pro ekonomiku. Působil také ve společnosti Škoda Auto.
Po vstupu do politiky se stal zastupitelem Libereckého kraje a starostou Semil. Od roku 2010 je poslancem PS PČR. V roce 2017 se Jan Farský stal prvním předsedou Poslaneckého klubu hnutí STAN.Kdo je to Jan Farský? Životopis Jan Farský, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Jan Farský) můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Jan Farský

Národnost: česká
Datum narození: 11. července 1979
Místo narození: Turnov

Víte, co je to Metronom? Znáte pojem Demagogie? Vzpomněli byste si na význam slova Demence? Pamatujete si definici pojmu Campari?

Klíčová slova: heslo, synonymum, definice, kdo je Jan Farský?, kdo to je, politici, etymologie, co je to Jan Farský?, informace, pojem, formulace, popis, popis, význam pojmu, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Farský

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Farský? Kdo to byl Jan Farský? Kdy se narodil Jan Farský? Kde se narodil Jan Farský? Jan Farský je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Farský řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Farský i v jiné kategorii než je politici.