Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Sdílejte tuto stránku se slovem Ajznboňák s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Perkelt? Znáte pojem Xylitol? Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Pamatujete si definici pojmu Kadidlo?

Klíčová slova: slovo, synonymum, co je to Ajznboňák?, význam slova, vysvětlení, informace, termín, kdo to je, Ajznboňák, přesný význam, význam, význam pojmu, heslo, wiki, formulace

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Ajznboňák, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák je v kategorii přezdívky. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Ajznboňák hledat i v jiných kategoriích (než přezdívky).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?