Kdo je to?
Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Kdo je to Ajznboňák?

Jaký je význam slova Ajznboňák? Co to znamená?

Ajznboňák je pojmenování pro zaměstnance dráhy, železničáře, nádražáka. Označení pochází z němčiny, ze slova Eisenbahn, železnice.
Slovo ajznboňák pochází již z doby Rakousko – Uherska, kdy byla němčina oficiálním jazykem. Ten si čeští pracovníci přizpůsobili a vytvořili jeho lidovou podobu, která se v hovorovém jazyce užívá dodnes.Kdo je to, byl Ajznboňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ajznboňák? Lidé, přezdívky

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ajznboňák? s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Perkelt? Znáte pojem Xylitol? Vzpomněli byste si na význam slova Patch? Pamatujete si definici pojmu Kadidlo?

Klíčová slova: wiki, význam, popis, slovo, kdo je Ajznboňák?, etymologie, popis, pojem, přezdívky, formulace, synonymum, heslo, význam pojmu, vysvětlení, co znamená

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Ajznboňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ajznboňák? Kdo to byl Ajznboňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ajznboňák? Definice pojmu Ajznboňák je v sekci přezdívky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ajznboňák v jiné sekci než přezdívky.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?