Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Arborista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Litosféra? Znáte pojem Báje? Vzpomněli byste si na význam slova Žerzej? Pamatujete si definici pojmu Aretace?

Klíčová slova: slovo, popis, heslo, pojem, popis, Arborista, původ slova, formulace, wiki, kdo je Arborista?, přesný výraz, synonymum, kdo to je, co je to Arborista?, informace

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arborista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.