Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Arborista s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Litosféra? Znáte pojem Báje? Vzpomněli byste si na význam slova Žerzej? Pamatujete si definici pojmu Aretace?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, význam, synonymum, co znamená, termín, Arborista, význam slova, přesný význam, kdo je Arborista?, co je to Arborista?, profese, původ slova

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Arborista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Arborista i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.