Kdo je to?
Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Kdo je to Arborista?

Co znamená a jaký je význam slova Arborista?

Arborista je zahradník - specialista, který se zaměřuje na dřeviny. Jeho úkolem je například odborné prořezávání dřevin, ošetření chráněných stromů, případně kácení dřevin ve ztížených podmínkách nebo pokud jsou v havarijním stavu.Kdo je to, byl Arborista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Arborista? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Arborista? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Licence? Znáte pojem After party? Pamatujete si definici pojmu Progresivní daň? Víte, co je to Dynovačka?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, definice, význam, termín, přesný výraz, slovo, význam pojmu, wiki, informace, profese, význam slova, popis, původ slova, kdo to je

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Arborista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Arborista? Kdo to byl Arborista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Arborista? Definice pojmu Arborista patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, text, definici, například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Arborista i jinde než v sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.