Kdo je to?
Kdo je to, byl Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dabér? Lidé, profese

Kdo je to Dabér?

Jaký je význam slova Dabér? Co to znamená?

Dabér je člověk, který se věnuje dabingu, tedy procesu, který se používá například ve filmu či počítačových hrách. Dabér přemlouvá původní dialogy herců, aniž by byly změněny jiné zvukové složky díla.
Tento proces se používá nejčastěji pro vytvoření jiné jazykové verze dotčeného díla. Někdy se dabing nasazuje i v případě, že původní herec má projev, který nelze z nějakého důvod použít – např. nářečí, neškolený hlas, hlasová vada apod.Kdo je to, byl Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dabér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Dabér? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glukopur? Znáte pojem Jogging? Vzpomněli byste si na význam slova Báseň? Pamatujete si definici pojmu Placebo?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, popis, definice, profese, přesný výraz, informace, wiki, původ slova, pojem, kdo to je, synonymum, popis, termín, etymologie

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dabér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dabér? Kdo to byl Dabér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dabér? Definice pojmu Dabér je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dabér v jiné sekci než profese.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?