Kdo je to?
Kdo je to, byl Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dabér? Lidé, profese

Kdo je to Dabér?

Jaký je význam slova Dabér? Co to znamená?

Dabér je člověk, který se věnuje dabingu, tedy procesu, který se používá například ve filmu či počítačových hrách. Dabér přemlouvá původní dialogy herců, aniž by byly změněny jiné zvukové složky díla.
Tento proces se používá nejčastěji pro vytvoření jiné jazykové verze dotčeného díla. Někdy se dabing nasazuje i v případě, že původní herec má projev, který nelze z nějakého důvod použít – např. nářečí, neškolený hlas, hlasová vada apod.Kdo je to, byl Dabér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dabér? Lidé, profese

Tento text (Dabér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Glukopur? Znáte pojem Jogging? Vzpomněli byste si na význam slova Báseň? Pamatujete si definici pojmu Placebo?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co je to Dabér?, informace, co znamená, slovo, kdo to je, profese, popis, Dabér, synonymum, přesný význam, wiki, pojem, heslo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Dabér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dabér? Kdo to byl Dabér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dabér? Definice pojmu Dabér je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dabér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?