Kdo je to?
Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Šibal?

Jaký je význam slova Šibal? Co to znamená?

Jako šibala označujeme člověka, který je vychytralý, mazaný, dokáže přelstít ostatní.Kdo je to, byl Šibal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šibal? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Šibal? Pak se podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to USB? Znáte pojem Developer? Vzpomněli byste si na význam slova Šodó? Pamatujete si definici pojmu Aeronet?

Klíčová slova: synonymum, Šibal, vysvětlení, formulace, popis, termín, informace, etymologie, přesný význam, vlastnosti, přesný výraz, co znamená, kdo je Šibal?, definice, co je to Šibal?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Šibal? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šibal? Kdo to byl Šibal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šibal? Definice pojmu Šibal je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Šibal i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.