Kdo je to?
Kdo je to, byl Poděs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poděs? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poděs?

Jaký je význam slova Poděs? Co to znamená?

Poděs je taková osoba, která koná velmi rychle, aniž by dopředu přemýšlela. Bývá zmatená v jednání i myšlení a výsledků svého jednání se často sama děsí. Poděs bývá pro své okolí zdrojem zábavy, ale také starostí, protože jeho bezmyšlenkovité rychlé konání může být nebezpečné.
V určitých situacích je potřeba na takového člověka dohlédnout, aby nezpůsobil škodu či zranění jak sobě, tak jiným.Kdo je to, byl Poděs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poděs? Lidé, hanlivé

Definici slova Poděs můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Potenciometr? Pamatujete si definici pojmu Překlenovací úvěr? Víte, co je to Pomluva? Vzpomněli byste si na význam slova Protektor?

Klíčová slova: hanlivé, definice, co znamená, přesný výraz, termín, význam pojmu, heslo, Poděs, popis, wiki, co je to Poděs?, původ slova, etymologie, informace, pojem

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Poděs

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Poděs? Kdo to byl Poděs? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poděs? Definice pojmu Poděs patří do sekce hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.