Kdo je to?
Kdo je to, byl Poděs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poděs? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poděs?

Jaký je význam slova Poděs? Co to znamená?

Poděs je taková osoba, která koná velmi rychle, aniž by dopředu přemýšlela. Bývá zmatená v jednání i myšlení a výsledků svého jednání se často sama děsí. Poděs bývá pro své okolí zdrojem zábavy, ale také starostí, protože jeho bezmyšlenkovité rychlé konání může být nebezpečné.
V určitých situacích je potřeba na takového člověka dohlédnout, aby nezpůsobil škodu či zranění jak sobě, tak jiným.Kdo je to, byl Poděs? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poděs? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Poděs? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Potenciometr? Víte, co je to XBox? Víte, co je to Pomluva? Pamatujete si definici pojmu Triak?

Klíčová slova: co znamená, wiki, slovo, heslo, pojem, hanlivé, přesný výraz, definice, vysvětlení, synonymum, kdo je Poděs?, význam slova, význam pojmu, přesný význam, Poděs

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Poděs, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Poděs? Kdo to byl Poděs? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poděs? Definice pojmu Poděs je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Poděs i v jiných kategoriích (než hanlivé).