Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentor? Lidé, profese

Kdo je to Mentor?

Jaký je význam slova Mentor? Co to znamená?

Mentor je osoba, která poučuje (mentoruje), kárá mravy a podobně. Jedná se o výraz používaný k pojmenování člověka vyššího věku nebo osoby s bohatými životními zkušenostmi. Tento člověk je rádcem a pomocníkem mladším lidem, kterým předává své zkušenosti a je pro ně současně vzorem. Napomáhá také dalšímu rozvoji a sebepoznání mladého člověka, rozvíjí jeho schopnosti a dovednosti. Mentor umí naslouchat, chová se chápavě, podporuje a vede svého svěřence, ale zůstává objektivní a důsledný.
Historický původ názvu pochází ze jména Odysseova přítele, který se staral o výchovu a vedení Odysseova syna. Jeho jméno Mentór pak postupně zlidovělo. V současnosti může mentor plnit různé úlohy.Kdo je to, byl Mentor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentor? Lidé, profese

Definici slova Mentor můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gustin? Znáte pojem Katarze? Vzpomněli byste si na význam slova Espresso? Pamatujete si definici pojmu Fax?

Klíčová slova: popis, synonymum, definice, význam pojmu, wiki, informace, etymologie, vysvětlení, slovo, kdo je Mentor?, formulace, kdo to je, termín, co je to Mentor?, co znamená

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Mentor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mentor? Kdo to byl Mentor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentor? Definice pojmu Mentor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.