Kdo je to?
Kdo je to, byl Mentor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentor? Lidé, profese

Kdo je to Mentor?

Jaký je význam slova Mentor? Co to znamená?

Mentor je osoba, která poučuje (mentoruje), kárá mravy a podobně. Jedná se o výraz používaný k pojmenování člověka vyššího věku nebo osoby s bohatými životními zkušenostmi. Tento člověk je rádcem a pomocníkem mladším lidem, kterým předává své zkušenosti a je pro ně současně vzorem. Napomáhá také dalšímu rozvoji a sebepoznání mladého člověka, rozvíjí jeho schopnosti a dovednosti. Mentor umí naslouchat, chová se chápavě, podporuje a vede svého svěřence, ale zůstává objektivní a důsledný.
Historický původ názvu pochází ze jména Odysseova přítele, který se staral o výchovu a vedení Odysseova syna. Jeho jméno Mentór pak postupně zlidovělo. V současnosti může mentor plnit různé úlohy.Kdo je to, byl Mentor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mentor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Mentor? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gustin? Víte, co je to Adjudikace? Vzpomněli byste si na význam slova Jistina? Pamatujete si definici pojmu Menstruace?

Klíčová slova: Mentor, původ slova, profese, wiki, definice, význam, co znamená, pojem, co je to Mentor?, etymologie, synonymum, formulace, termín, slovo, význam slova

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mentor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mentor? Kdo to byl Mentor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mentor? Definice pojmu Mentor je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.