Kdo je to?
Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Kdo je to Milenka?

Co znamená a jaký je význam slova Milenka?

Milenka je osoba ženského pohlaví, která je pro svůj protějšek sexuální partnerkou, nebo může být třetí osobou ve vztahu dvou jiných osob, například manželů. V takovém případě je milenka osobou, se kterou manžel udržuje mimomanželský poměr. K milence přistupovala společnost v různých dobách různě. Mít milenku bylo v určité době módou, milenecké vztahy byly tolerovány, pokud se nepředváděly veřejně, v jiných dobách se však jednalo o vážné provinění, které bylo halasně odsuzováno. Milenky pak byly předmětem veřejného pohrdání a odsouzení.
Milenka bývá častou příčinou rozvodu manželství. Muži hledají milenky z nejrůznějších důvodů – stereotypu manželských vztahů a nudy, nedostatku porozumění se zákonnou družkou, z touhy po vzrušení a dobrodružství.Kdo je to, byl Milenka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Milenka? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Milenka sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Linon? Znáte pojem Justice? Vzpomněli byste si na význam slova Fosfor? Pamatujete si definici pojmu Webhosting?

Klíčová slova: heslo, slovo, přesný význam, popis, popis, etymologie, význam slova, původ slova, vysvětlení, synonymum, wiki, kdo to je, termín, formulace, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Milenka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Milenka? Kdo to byl Milenka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Milenka? Definice pojmu Milenka se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.