Kdo je to?
Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Kdo je to Sládek?

Jaký je význam slova Sládek? Co to znamená?

Sládek je osoba, která má v pivovaru na starosti vaření piva. Odpovídá za jeho výrobu a celý průběh procesu. Jeho znalosti a zkušenost jsou pro kvalitu výsledného produktu zásadní.
V dřívějších dobách zodpovídal sládek i za suroviny pro vaření piva a pivovarská zařízení. Kontroloval i hostince, do kterých bylo pivo dodáváno. Jednalo se o člověka, který většinou nepatřil k poddaným.Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Tento text (Sládek) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sokl? Znáte pojem Stanné právo? Vzpomněli byste si na význam slova Aloha? Pamatujete si definici pojmu Jáhly?

Klíčová slova: informace, slovo, popis, profese, co znamená, termín, původ slova, popis, kdo to je, definice, synonymum, význam pojmu, Sládek, co je to Sládek?, pojem

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sládek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sládek? Kdo to byl Sládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sládek? Definice pojmu Sládek je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Sládek i v jiné sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.