Kdo je to?
Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Kdo je to Sládek?

Jaký je význam slova Sládek? Co to znamená?

Sládek je osoba, která má v pivovaru na starosti vaření piva. Odpovídá za jeho výrobu a celý průběh procesu. Jeho znalosti a zkušenost jsou pro kvalitu výsledného produktu zásadní.
V dřívějších dobách zodpovídal sládek i za suroviny pro vaření piva a pivovarská zařízení. Kontroloval i hostince, do kterých bylo pivo dodáváno. Jednalo se o člověka, který většinou nepatřil k poddaným.Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Definici slova Sládek můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Algoritmus? Pamatujete si definici pojmu Id? Vzpomněli byste si na význam slova Indiánská rýže? Vzpomněli byste si na význam slova Obsese?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, formulace, termín, heslo, význam slova, popis, wiki, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, informace, Sládek, význam, popis

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Sládek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Sládek? Kdo to byl Sládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sládek? Definice pojmu Sládek se nachází v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.