Kdo je to?
Kdo je to, byl Vodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodník? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Vodník?

Co znamená a jaký je význam slova Vodník?

Vodník nebo také hastrman je nadpřirozená bytost vyskytující se v pověstech a pohádkách. Vodník bývá většinou zlý, někdy výjimečně i hodný, ale obecně žije někde v rybníku nebo v mlýnském náhonu, stahuje lidi do vody, topí je a jejich dušičky uchovává v hrníčcích. Bývá oblečený v zeleném, ze šosu mu neustále kape voda, někdy má schopnost proměnit se v některé vodní živočichy jako ryby nebo žáby. Známý je vodník ze stejnojmenné Erbenovy balady.Kdo je to, byl Vodník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vodník? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vodník s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dyslexie? Znáte pojem Tetanie? Vzpomněli byste si na význam slova Zdymadlo? Pamatujete si definici pojmu Jóga?

Klíčová slova: popis, význam slova, slovo, význam pojmu, formulace, definice, informace, etymologie, heslo, přesný význam, kdo to je, kdo je Vodník?, pojem, synonymum, wiki

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Vodník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vodník? Kdo to byl Vodník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vodník? Definice pojmu Vodník se nachází v sekci nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.