Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Sommelier? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Malware? Znáte pojem HACCP? Vzpomněli byste si na význam slova Skolióza? Pamatujete si definici pojmu Cardio Barre?

Klíčová slova: pojem, wiki, definice, význam pojmu, etymologie, Sommelier, co znamená, co je to Sommelier?, heslo, popis, původ slova, kdo to je, informace, termín, význam

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Sommelier, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.