Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sommelier s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Malware? Znáte pojem HACCP? Vzpomněli byste si na význam slova Skolióza? Pamatujete si definici pojmu Cardio Barre?

Klíčová slova: kdo je Sommelier?, formulace, význam slova, termín, profese, pojem, heslo, vysvětlení, přesný význam, definice, etymologie, popis, co je to Sommelier?, popis, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sommelier

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Sommelier i v jiné sekci než v profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.