Kdo je to?
Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jiří Šmejc?

Kdo je to Jiří Šmejc? Stručný životopis

Jiří Šmejc patří podle časopisu Forbes s majetkem ve výši 11,7 miliardy korun do desítky nejbohatších Čechů. Spolupracuje s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Podnikatel Jiří Šmejc je bývalým vlastníkem společnosti Nova, který působil i v PPF ( od roku 2004) a stal se také jejím akcionářem, později prodal část podílu v PPF a stal se vlastníkem podílů ve společnostech Home Credit a Air Bank.
Je také vlastníkem hotelového komplexu pro luxusní klientelu na jednom z maledivských ostrovů, zde má 5 rezidencí a 43 soukromých vil s bazény.Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Jiří Šmejc můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jiří Šmejc

Národnost: česká
Datum narození: 1972
Místo narození: Karlovy Vary

Vzpomněli byste si na význam slova Cizrna? Pamatujete si definici pojmu Brak? Znáte pojem Notifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Právo?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Jiří Šmejc?, wiki, pojem, formulace, co znamená, termín, popis, kdo to je, význam, původ slova, etymologie, informace, popis, podnikání

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jiří Šmejc? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jiří Šmejc? Kdo to byl Jiří Šmejc? Kdy se narodil Jiří Šmejc? Kde se narodil Jiří Šmejc? Jiří Šmejc se nachází v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Šmejc třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Šmejc i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.