Kdo je to?
Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jiří Šmejc?

Kdo je to Jiří Šmejc? Stručný životopis

Jiří Šmejc patří podle časopisu Forbes s majetkem ve výši 11,7 miliardy korun do desítky nejbohatších Čechů. Spolupracuje s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem. Podnikatel Jiří Šmejc je bývalým vlastníkem společnosti Nova, který působil i v PPF ( od roku 2004) a stal se také jejím akcionářem, později prodal část podílu v PPF a stal se vlastníkem podílů ve společnostech Home Credit a Air Bank.
Je také vlastníkem hotelového komplexu pro luxusní klientelu na jednom z maledivských ostrovů, zde má 5 rezidencí a 43 soukromých vil s bazény.Kdo je to Jiří Šmejc? Životopis Jiří Šmejc, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Šmejc sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jiří Šmejc

Národnost: česká
Datum narození: 1972
Místo narození: Karlovy Vary

Víte, co je to Copyright? Znáte pojem Halal? Vzpomněli byste si na význam slova Živáňská pečeně? Pamatujete si definici pojmu Axióm?

Klíčová slova: slovo, co je to Jiří Šmejc?, pojem, původ slova, Jiří Šmejc, etymologie, termín, kdo je Jiří Šmejc?, synonymum, přesný výraz, vysvětlení, popis, význam pojmu, co znamená, heslo

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Šmejc?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jiří Šmejc? Kdo to byl Jiří Šmejc? Kdy se narodil Jiří Šmejc? Kde se narodil Jiří Šmejc? Jiří Šmejc patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Šmejc řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Šmejc i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.